دانلود کاربرد لیزر در اندازه گیری

دانلود پاورپوینت با موضوع ، در قالب pptx و در 21 اسلاید، قابل ویرایش. بخشی از پاورپوینت: یکی از معمول ترین استفاده های صنعتی لیزر ، هم محور کردن است. برای این که یک خط مرجع مستقیم برای هم محور کردن ماشین آلات در ساخت هواپیما و نیز در مهندسی سازه برای با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان کاربرد لیزر در اندازه گیری هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود پاورپوینت با موضوع ،در قالب pptx و در 21 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از پاورپوینت:یکی از معمول ترین استفاده های صنعتی لیزر، هم محور کردن است. برای این که یک خط مرجع مستقیم برای هم محور کردن ماشین آلات در ساخت هواپیما و نیز در مهندسی سازه برای ساخت بناها، پل ها و یا تونل ها داشته باشیم، استفاده از جهت مندی لیزر سودمند است. در این زمینه، لیزر به خوبی جای وسایل نوری مانند کلیماتور و تلسکوپ را گرفته است. معمولاً از یک لیزر هلیم- نئون با توان کم استفاده می شود و هم محور کردن عموماً به کمک آشکارسازهای حالت جامد به شکل ربع دایره ای انجام می شود. محل برخورد باریکه لیزر روی گیرنده، با مقدار جریان نوری روی هر ربع دایره معین می شود. در نتیجه هم محور شدن بستگی به یک اندازه گیری الکتریکی دارد و در نتیجه نیازی به قضاوت بصری آزمایشگر نیست. در عمل دقت ردیف شدن از حدود 5µm تا حدود 25µm به دست آمده است.


مطالب دیگر:
پاورپوینت Oil and Gas opportunitiesپاورپوینت Packaging & Labelling 55پاورپوینت Pneumatics Systemsپاورپوینت programmable logic controllerپاورپوینت The Muscular Systemپاورپوینت اختلالات مریپاورپوینت بررسی ریكاوری (بازگشت به حالت اولیه)آشنایی با تجارت الكترونیك و زیر ساخت های آنپاورپوینت بررسی حقوق سیاسی و اجتماعی در اسلامسیستم های مدیریت محتویپاورپوینت بررسی حیوانات ترانس ژنیکشبکه های کامپیوتری (2)دستیابی به كیفیت سرویس در شبكه های حسگر بیسیم با استفاده از آتوماتاهای یادگیر سلولیپاورپوینت بررسی انواع مخازن زیر زمینی و نمودارهای فازیپاورپوینت بررسی روغن های پایهپاورپوینت بررسی روغن های سرخ کردنیپاورپوینت طرح توجیهی تولید خیار شورمبانی آنتنپاورپوینت بررسی عوامل ضد میکروبی طبیعی و بازدارند در شیرمدیریت و محافظت از شبکه های کامپیوتریپاورپوینت بررسی شبکه های عصبیوب درمانیتحقیق طراحی صفحات وبپاورپوینت بررسی شبکه های عصبی مصنوعیپاورپوینت طرح پروار 100 راس گوسفند بلوچی